Поездка в Берлин станет еще красочнее, если вы застанете период подготовки к новогоднему празднованию. Добраться до Берлина можно на знаменитом немецком поезде из Франкфурта, куда вы сможете отправиться вместе с Uzbekistan Airways по понедельникам, четвергам и субботам.
​​Uzbekistan Airways reyslari to‘g‘risida rasmiy xabar
“Uzbekistan Airways” AJ Axborot xizmati quyidagilarni ma’lum qiladi:
Bugun, 2022-yil 22-noyabr kuni Farg‘ona hamda Urganch xalqaro aeroportlarining noqulay ob-havo sharoiti tufayli Uzbekistan Airways bir nechta reyslari majburiy kechiktiriladi:
HY-9616 Moskva – Urganch qatnovi Navoi aeroportiga yo‘naltirildi. Ushbu yo‘nalishdagi qatnov belgilangan manzilga yetib borgan.
HY-9615 Urganch – Moskva qatnovi o‘z yo‘nalishi bo‘yicha jo‘nab ketdi.
HY-081 Toshkent – Farg‘ona, HY-339 Farg‘ona – Dubay, HY-340 Dubay – Farg‘ona, HY-072/HY-071 Farg‘ona – Samarqand – Farg‘ona, HY-082 Farg‘ona – Toshkent qatnovlari, shuningdek, HY-053 Toshkent – Urganch, HY-279/HY-280 Urganch – Istanbul – Urganch va HY-054 Urganch – Toshkent, HY-074/HY-073 Buxoro – Namangan – Buxoro, HY-9626/HY-9625 Moskva – Nukus – Moskva va HY-9606 Moskva – Samarqand kechikib amalga oshirilishini ma’lum qilamiz.
Bundan tashqari, rejalashtirilgan HY-745/HY-746 Toshkent – Tbilisi – Toshkent qatnovlari ham kechikib amalga oshiriladi.
“Uzbekistan Airways” AJ Axborot xizmati aviakompaniya uchun yo‘lovchilar xavfsizligi yuqori o‘rinda turishini eslatib o‘tadi. Keltirilgan noqulayliklar uchun yo‘lovchilar va ularni kutib oluvchilardan uzr so‘raymiz.
Официальная информация о рейсах Uzbekistan Airways
Информационная служба АО «Uzbekistan Airways» сообщает следующее:
Сегодня, 22 ноября 2022 года в связи с плохими метеоусловиями международных аэропортах Ферганы и Ургенч несколько рейсов Uzbekistan Airways будут выполняться с задержкой:
Рейс HY-9616 Москва – Ургенч вынужденно направлен в аэропорт Навои. Рейс по данному маршруту осуществил полет в пункт назначения.
Рейс HY-9615 Ургенч – Москва вылетел по своему направлению.
Отметим, что рейсы HY-081 Ташкент – Фергана, HY-339 Фергана – Дубай, HY-340 Дубай – Фергана, HY-072/HY-071 Фергана – Самарканд – Фергана, HY-082 Фергана – Ташкент, а также рейсы HY-053 Ташкент – Ургенч, HY-279/HY-280 Ургенч – Стамбул – Ургенч и HY-054 Ургенч – Ташкент, HY-074/HY-073 Бухара – Наманган – Бухара, HY-9626/HY-9625 Москва – Нукус – Москва и HY-9606 Москва – Самарканд будут выполняться с задержкой.
Кроме этого запланированные рейсы HY-745/HY-746 Ташкент – Тбилиси – Ташкент также будут выполняться с задержкой.
Информационная служба АО «Uzbekistan Airways» напоминает, что безопасность пассажиров выше всего. Приносим извинения за доставленные неудобства пассажирам и встречающим лицам.
Hind okeani bo‘yida dam olish
Malayziya plyajni sevuvchilar uchun jannatdir. Tropik iqlim, qumli oq plyajlar, iliq Hind okeani, manzarali sohilbo‘yi orollar, bu mamlakatning noyob flora va faunasi Osiyodagi eng yaxshilaridan biri hisoblanadi.
Uzbekistan Airways bilan okean bo‘yida unutilmas hordiq chiqarish uchun har seshanba va juma kunlari Malayziyaga sayohat qiling.
Отдых на берегу Индийского океана
Малайзия – это рай для любителей пляжного отдыха. Тропический климат, песчаные белые пляжи, теплый Индийский океан, живописные прибрежные острова, уникальные флора и фауна этой страны по праву считаются одними из лучших в Азии.
Каждый вторник и пятницу отправляйтесь в Малайзию на незабываемый отдых на берегу океана вместе с Uzbekistan Airways.