Президент Шавкат Мирзиёев электротехника соҳасидаги натижалар ва галдаги вазифаларга оид тақдимот билан танишди.
Президент Шавкат Мирзиёев ознакомился с презентацией о достигнутых результатах и дальнейших задачах в электротехнической отрасли.
#Mirziyoyev #taqdimot #sanoat #elektrotexnika
Президент Шавкат Мирзиёев транспорт ва логистика тизимини янада ривожлантириш чора-тадбирлари бўйича тақдимот билан танишди.
Президент Шавкат Мирзиёев ознакомился с презентацией по мерам дальнейшего развития транспортно-логистической системы.
#Mirziyoyev #taqdimot #transport #logistika
Ўзбекистон Республикаси Президенти Шавкат Мирзиёев Бирлашган Араб Амирликлари Президенти Шайх Муҳаммад Ол Наҳаённинг таклифига биноан расмий ташриф билан ушбу мамлакатга жўнаб кетди.
Президент Республики Узбекистан Шавкат Мирзиёев по приглашению Президента Объединенных Арабских Эмиратов Шейха Мухаммада Аль Нахайяна отбыл в эту страну с официальным визитом.
#Mirziyoyev #tashrif #BAA #hamkorlik
Ўзбекистон Республикаси Президентининг "Ўзбекистон Республикаси Қуролли Кучлари ташкил этилганининг 33 йиллиги ҳамда Ватан ҳимоячилари куни муносабати билан ҳарбий хизматчилар ва ҳуқуқни муҳофаза қилиш органлари ходимларидан бир гуруҳини мукофотлаш тўғрисида"ги Фармони
Указ Президента Республики Узбекистан "О награждении группы военнослужащих и сотрудников правоохранительных органов в связи с 33-летием Вооруженных Сил Республики Узбекистан и Днем защитников Родины"
Ўзбекистон Республикаси Президенти Шавкат Мирзиёев расмий ташриф билан Бирлашган Араб Амирликларига келди. Абу-Даби халқаро аэропортида давлатимиз раҳбарини БАА вице-президенти Шайх Мансур Ол Наҳаён ва бошқа расмий шахслар кутиб олди.
Президент Республики Узбекистан Шавкат Мирзиёев прибыл с официальным визитом в Объединенные Арабские Эмираты. В международном аэропорту города Абу-Даби главу нашего государства встретили вице-президент ОАЭ Шейх Мансур Аль Нахайян и другие официальные лица.