Youtube: www.youtube.com/PrezidentMatbuotxizmati
© O‘zbekiston Prezidentining Matbuot xizmati
Ўзбекистон Республикаси Президенти Шавкат Мирзиёев Европада хавфсизлик ва ҳамкорлик ташкилотининг Демократик институтлар ва инсон ҳуқуқлари бўйича бюроси (EХҲТ ДИИҲБ) парламент сайловини кузатиш бўйича миссияси раҳбари Дуглас Уэйкни қабул қилди.
Президент Республики Узбекистан Шавкат Мирзиёев принял главу миссии по наблюдению за парламентскими выборами Бюро по демократическим институтам и правам человека Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе (БДИПЧ ОБСЕ) Дугласа Уэйка.
#Mirziyoyev #qabul #YXHT #hamkorlik
Президент Шавкат Мирзиёев Қўнғирот – Бейнеу автомобиль йўлининг янгидан қурилган 240 километр қисмини ҳамда Бобур кўчасидаги Тошкент халқаро аэропортига элтувчи йўл ўтказгични фойдаланишга топшириш маросимида иштирок этди.
Президент Шавкат Мирзиёев принял участие в церемонии сдачи в эксплуатацию реконструированного 240-километрового участка автомобильной дороги Кунград – Бейнеу и путепровода по улице Бабура, ведущего к международному аэропорту Ташкента.