Президент Шавкат Мирзиёев маҳаллийлаштириш, давлат-хусусий шерикликни ривожлантириш, хорижий инвестицияларни жалб қилиш масалалари бўйича йиғилиш ўтказди.
Президент Шавкат Мирзиёев провел совещание по вопросам локализации, развития государственно-частного партнерства, привлечения иностранных инвестиций.
#Mirziyoyev #yigilish #mahalliylashtirish #investitsiya
Ўзбекистон Республикаси Президенти Шавкат Мирзиёев БРИКС мамлакатлари саммитида иштирок этиш учун амалий ташриф билан Қозон шаҳрига жўнаб кетди.
Президент Республики Узбекистан Шавкат Мирзиёев вылетел с рабочим визитом в город Казань для участия в мероприятиях саммита стран БРИКС.
#Mirziyoyev #tashrif #saamit #BRIKS
Ўзбекистон Республикаси Президенти Шавкат Мирзиёев амалий ташриф билан Қозон шаҳрига келди. Аэропортда давлатимиз раҳбарини Татаристон Республикаси Раиси Рустам Минниханов ва бошқа расмий шахслар кутиб олди.
Президент Республики Узбекистан Шавкат Мирзиёев прибыл с рабочим визитом в город Казань. В аэропорту главу нашего государства встретили Раис Республики Татарстан Рустам Минниханов и другие официальные лица.