Президент Тошкент вилоятини ижтимоий-иқтисодий ривожлантиришнинг устувор вазифаларини белгилаб берди
Президент Шавкат Мирзиёев Олмалиқ кон-металлургия комбинатининг 4-мис бойитиш фабрикаси қурилишини бошлаш маросимида иштирок этди.
Президент Шавкат Мирзиёев принял участие в церемонии запуска строительства 4-й медно-обогатительной фабрики Алмалыкского горно-металлургического завода.
#Mirziyoyev #marosim #OKMK #fabrika
Президент ташрифи: Тошкент вилоятининг ноёб имкониятларини тўлиқ ишга солиш, ҳам иқтисодиётда, ҳам ижтимоий соҳада намунавий ҳудудга айлантириш йўлида
Визит Президента: полное использование уникальных возможностей Ташкентской области, превращение её в образцовый регион как в экономической, так и в социальной сферах
Президент Шавкат Мирзиёев йўл хўжалиги соҳасида қилинган ишлар ҳамда келгусидаги устувор вазифаларга оид тақдимот билан танишди.
Президент Шавкат Мирзиёев ознакомился с презентацией о проделанной работе в сфере дорожного хозяйства и приоритетных задачах на перспективу.
#Mirziyoyev #taqdimot #avtoyullar #infratuzilma
Президент Шавкат Мирзиёев ҳузурида жорий йилда иқтисодиётда кутилаётган натижалар ва 2025 йил учун мўлжалланган асосий макроиқтисодий кўрсаткичлар муҳокамаси юзасидан йиғилиш бўлиб ўтди.
При Президенте Шавкате Мирзиёеве состоялось совещание по обсуждению ожидаемых экономических результатов в текущем году и основных макроэкономических показателей на 2025 год.
#Mirziyoyev #yigilish #makroiqtisodiyot #byudjet
Ўзбекистон Республикаси Президенти Шавкат Мирзиёев мамлакатимизда амалий ташриф билан бўлиб турган Озарбайжон Республикаси Ташқи разведка хизмати раҳбари Орхон Султоновни қабул қилди.
Президент Республики Узбекистан Шавкат Мирзиёев принял руководителя Службы внешней разведки Азербайджанской Республики Орхана Султанова, находящегося в нашей стране с рабочим визитом.
#Mirziyoyev #qabul #Ozarbayjon #hamkorlik
Ўзбекистон Республикаси Президентининг "Республика ихтисослаштирилган она ва бола саломатлиги илмий-амалий тиббиёт марказининг 50 йиллиги муносабати билан бир гуруҳ ходимларни мукофотлаш тўғрисида"ги Фармони
Указ Президента Республики Узбекистан "О награждении группы работников в связи с 50-летием Республиканского специализированного научно-практического медицинского центра здоровья матери и ребенка"