Prezident.uz|Facebook|Instagram|YouTube|X
Президент Шавкат Мирзиёевнинг темир йўл транспорти ходимларига табриги
Поздравление Президента Шавката Мирзиёева работникам железнодорожного транспорта
Президент Шавкат Мирзиёев рақобатни ривожлантиришга қаратилган чора-тадбирлар тақдимоти билан танишди.
Президент Шавкат Мирзиёев ознакомился с презентацией мер, направленных на развитие конкуренции.
#Mirziyoyev #taqdimot #iqtisodiyot #raqobat
Президент Шавкат Мирзиёев ички йўлларни сақлаш ва таъмирлашга оид таклифлар тақдимоти билан танишди.
Президент Шавкат Мирзиёев ознакомился с презентацией предложений по содержанию и ремонту внутренних дорог.
#Mirziyoyev #taqdimot #infratuzilma #yullar
Ўзбекистон Республикаси Президенти Шавкат Мирзиёев Қозоғистон Республикаси Президенти Қасим-Жомарт Тоқаевнинг таклифига биноан 7-9 август кунлари давлат ташрифи билан ушбу мамлакатда бўлади.
Шунингдек, Президентимиз Остона шаҳрида бўлиб ўтадиган Марказий Осиё давлатлари раҳбарларининг навбатдаги Маслаҳат учрашуви ва "Марказий Осиё + Япония" мулоқотининг биринчи саммитида иштирок этади.
Президент Республики Узбекистан Шавкат Мирзиёев по приглашению Президента Республики Казахстан Касым-Жомарта Токаева 7-9 августа посетит эту страну с государственным визитом.
Лидер нашей страны также примет участие в очередной Консультативной встрече глав государств Центральной Азии и первом саммите Диалога «Центральная Азия + Япония», которые пройдут в городе Астане.
#Mirziyoyev #tashrif #Qozogiston #Maslahatuchrashuvi #sammit
Президент Шавкат Мирзиёев темир йўл соҳасида олиб борилаётган ишлар ва келгуси режаларга оид тақдимот билан танишди.
Президент Шавкат Мирзиёев ознакомился с презентацией о проводимой работе и планах на перспективу в железнодорожной сфере.