Please open Telegram to view this post
Ուրեմն քաղաքային բյուջեից քաղաքապետին սպասարկող մեքենա պետքա գնեն, իբր աճուրդ են կազմակերպել, բայց այնպիսի չափորոշիչներ են դրել, որ աշխարհում ոչ մի մեքենա չի համապատասխանում այդ չափորոշիչներին բացի Մերսեդես EQE 500-ից։ 😁😁 Ժողովուրդ, դուք լուրջ մտածում եք…
Տրանսպորտի գինը բարձրացնում են, որ Ավինյանին մեքենա ու պագևավճարներ հասնի։
Համեմատության կարգով հիշեցնենք, Հայկ Մարությանը պարգևավճարներ ստացողների անունները հրապարակում էր, որովհետև պարտավոր էր հանրությանը ներկայացնել թե ուր են գնում մեր գումարները, ինքն անձամբ հրաժարվում էր պարևավճարներից։ Անգամ Քաղաքապետին սպասարկող մեքենան էր վաճառել ու հրաժարվել էր իր համար վարորդ պահել ու բյուջեից աշխատավարձ տալ։
Նիկոլը 2018 թիվնա հիշել, ընտրություններին ընդառաջ նորից "ժողովրդի հետա շփվում"։)))
Ոնց որ ինքը չեր Կիրանցի դեպքերից սկսած իրեն չգովաբանող մեկնաբանությունները հեռացնում իր էջերից։
Սահմանադրական դատարան կոչվող Նիկոլի "դուքյանը", որը վերջին շրջանում զբաղվածա պետական դավաճանություններով, հակաօրինականա ձևակերպում իր որոշման մեկնաբանությունները ու "իրավապահ համակարգին" (օրինակ Արգիշտին) կոչա անում գնահատական տալ։ 😁
Բա գիտեք պետական դավաճանության բեռը հեշտա՞ տանելը, այ պոռնիկի ծնունդներ։ Դուք ու ձեր ընտանիքի անդամները թիրախավորվում եք ձեր հակապետական որոշումների համար, որովհետև դրանց արդյունքում տուժում են Հայաստանի մյուս քաղաքացիները։ Չեիք ուզում թիրախավորվել, չստորագրեիք Նիկոլի դավաճանության տակ։
40 հոգի մարդա հավաքել, որի 90 տոկոսը թիկնապահներն ու իր աշխատակազմն են, թե բա Շիրակը ջերմ է։
Photo
Փաստորեն մեր հարցերի կեսը արդեն լուծելա մարդը, իսկ մենք անշնորհակալի պես չենք գնահատում։
Փաստաբան Ալեքսանդր Սիրունյանը։ 🤦♂😂 Գիտե՞ք դա ովա, ոնց որ Գնելին նախարար նշանակեն։ 😁 Էս հոգեբուժարանում մի քիչ ադեկվատ միայն Նազենի Բաղդասարյաննա, բայց մեծ հաշվով տարբերություն չկա, որովհետեւ արդարադատության հասնելու քաղաքական որոշում չկա։ Ավելին, կա մաքսիմալ…
"Պադեզդներում" չեն ծեծում ու չեն հետապնդում միայն նրանց, ովքեր գտնվում են Նիկոլի գրպանում, ու կառավարությունից են տեքստերը ստանում, թե ինչ խոսեն։ Իսկ օրինակ Արթուր Չախոյանին լավ էլ հետապնդում են "պադեզդներում", տեսահոլովակն էլ համացանցում կա։
Սա որպես արդարադատության նախարար Նիկոլի նմանի համար իդեալական տարբերակա։ ))