հաշվի առնելով, որ հազարավոր քաղաքացիներ ունեն օպերատիվ և ամբողջական տեղեկատվություն ստանալու խնդիր, այսուհետ այս ալիքում կտեղադրվեն ընդդիմադիր գործընթացների և ակցիաների մասին հավաստի տեղեկություններ:
Մնացեք մեզ հետ ընդդիմադիր դաշտի կարևոր նորություններին առաջինը տեղեկանալու համար:
Ազգային ճակատ pinned «🟥Սիրելի հայրենակիցներ, հաշվի առնելով, որ հազարավոր քաղաքացիներ ունեն օպերատիվ և ամբողջական տեղեկատվություն ստանալու խնդիր, այսուհետ այս ալիքում կտեղադրվեն ընդդիմադիր գործընթացների և ակցիաների մասին հավաստի տեղեկություններ: Մնացեք մեզ հետ ընդդիմադիր դաշտի…»
🟧 Դիմում եմ բոլոր գործարարներին, ներկա ու նախկին բոլոր զինվորականներին, բոլոր ոստիկաններին ու իրավապահ համակարգի աշխատողներին, մշակութային գործիչներին, դիրքորոշում հայտնեք` կա’մ ֆիզիկապես, կա’մ խոսքով: Աղետի պատասխանատու չլինեք: Ժողովրդին միայնակ եք թողել, դա սրբագրելու ժամանակն է։
Բագրատ Սրբազան։
🟧 Տավուշում ընթացող զարգացումների համատեքստում ՀՀ իշխանությունների առանձին ներկայացուցիչներ և նրանց ձայնակցող այլազան անհատներ ստի ու կեղծիքի տարածման միջոցով արշավ են ձեռնարկել Հայ Եկեղեցու, ի մասնավորի Տավուշի թեմի առաջնորդի նկատմամբ, ով հանդես է գալիս հայրենիքի անվտանգության և իր թեմի հավատավոր զավակների իրավունքների պաշտպանության մտահոգությամբ։
Հորդորում ենք դադարեցնել անվայել և պախարակելի գործելաոճը, որը միմիայն անհամերաշխություն և ատելություն է սերմանում անվտանգային սպառնալիքներ դիմագրավող մեր հասարակության մեջ։ Մայր Աթոռ Սուրբ Էջմիածնի տեղեկատվական համակարգ